Atabay Grup Gayrimenkul Hizmetlerimiz Bilgi Bankası Çözüm Ortaklarınız Emlak Değeri Öğren İletişim
 
 ››Emlak Arama
 İl :
 Semt :
 Emlak Tipi :
 Durum :
 Para Birimi :
 Minumum :
 Maksimum :
 
 ››Anket
SİTEMİZENASIL ULAŞTINIZ
Arkadaş tavsiyesi
Gazete reklamları
Arama motorları
www.bakiciara.com
www.hazalgrup.com.tr
 
 
 ››Haberler
 
 ››Döviz Kurları
  
Döviz Alis
Döviz Satis
Dolar 3.8149  3.8302 
Euro    
 
 ››E-Posta Kayıt
Eposta Adresiniz: Yeniliklerden haberdar olmak için eposta adresinizi kaydedin!
 
 

    Atabay Gayrimenkul İnşaat Emlak Ltd.Sti. amaçları doğrultusunda şu ana kadar yaptığı bütün işlerle ve doğru ilkeleriyle Gayrimenkul Pazarlama İnşaat ve Emlak alanlarında sayılı firmalardan biri olarak idare, kurum ve kuruluşların takdirlerini almıştır.
      Faaliyet alanlarımız içerisinde Gayrimenkul Emlak, İnşaat, Gayrimenkul Pazarlama yatırım danışmanlığı ayrıca yapmaktadır.Günümüzde, firmamız bünyesinde her türlü ulusal yapı tesislerini başarıyla tamamlayacak uzman bir ekibe sahibiz. Aynı zamanda Gayrimenkul alanında yaptığımız başarılı çalışmalarla Emlak sektörünün' de en gözde gayrimenkul danışmanı konumundayız
 
     
    Atabay Gayrimenkul İnşaat Emlak Ltd.Sti. pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde, paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlendirilmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır. Gayrimenkul alım-satımı ve kiralanmasında Gerçek değerler üzerinden pazarlama yapılması firmamızın vazgeçilmez ilkelerinden birisidir. Atabay Gayrimenkul İnşaat Emlak Ltd.Sti. vereceği tüm hizmetlerde sizlerin çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyar.